Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 40 položek
 • 299,00 Kč

  Postava „kališnického krále“ Jiřího z Poděbrad se zapsala do našich dějin nesmazatelným písmem a je stále předmětem zájmu odborníků i laické veřejnosti. V roce významného výročí zvolení Jiřího z Poděbrad českým králem vychází sborník prací předních českých historiků, kteří rozebírají osobu a vládu tohoto panovníka.

 • 0,00 Kč

  Kniha bojiště severních Čech zavádí čtenáře na významná i méně známá bojiště českých dějin, provází ho dějinami všech válek od starověku po 20. století a nabízí tak čtenáři ojedinělý pohled na celou tuto krajinu z nevšedního úhlu pohledu. Navštivte s autorem bojiště a podívejte se na tato místa pohledem velitelů a jejich vojsk.

 • 259,00 Kč

  Praha je centrem naší země už dlouhá staletí a za tu dobu se v ní odehrály tisíce událostí, které měly vliv na české i světové dějiny. Osudových míst je v ní skutečně mnoho, některá notoricky známá, okolo jiných jenom procházíme. Tato kniha přináší čtenářům třicet osudových událostí a třicet s nimi souvisejících osudových míst.

 • 499,00 Kč

  Publikace zachycuje mistrovství světa ve fotbale 2018, všechny kvalifikační zápasy a průběh celého šampionátu od základních skupin až po finále. Samostatné kapitoly jsou věnovány účasti našeho mužstva v průběhu kvalifikačních zápasů. Kniha obsahuje i historické statistiky zápasů i hráčů a samozřejmě kompletní výsledkový servis celého mistrovství světa. Je...

 • 299,00 Kč

  Román je volně inspirován osudy malého týmu českých lékařů a dalšího personálu, jenž působil v čase 2. světové války právě v daleké Číně. (Není tedy „literaturou faktu.“) Příběh sám je ale symbolickým poděkováním všem zahraničním lékařům, nejen českým, kteří čínské zemi pomáhali v nemilosrdném boji s japonskými agresory.

Zobrazeno 1 – 6 z 40 položek